12. sraz České asociace Route 66 za námi. Budeme dlouho vzpomínat.
Přehled aktuálních akcí
22.3.
-
8.4.
BRAZÍLIE 2019! - PRVNÍ VELKÁ MOTORKÁŘSKÁ JÍZDA - OBSAZENO

Pozor, novinka! Úplně poprvé se vydáme s Českou asociací Route 66 na exotický přejezd Brazílie.

2.5.
-
19.5.
VELKÁ JARNÍ CESTA PO ROUTE 66

Jarní přejezd nejslavnější silnice světa s Českou asociací Route 66 z Chicaga do Los Angeles.

25.5.
-
8.6.
DRUHÁ JARNÍ CESTA PO ROUTE 66 - OBSAZENO

Druhý jarní přejezd nejslavnější silnice světa s Českou asociací Route 66 - tentokrát z Los Angeles do Chicaga.

12. sraz České asociace Route 66 za námi. Budeme dlouho vzpomínat.27.01.2019

Opravdu dlouho a dlouho budeme vzpomínat na 12. celostátní sraz České asociace Route 66. Výborná nálada a bouřlivá atmosféra provázela celý dlouhý večer v Hoffmannově dvoře v Praze. Do posledního místečka zaplněný sál byl svědkem nekonečného množství vřelých setkání kamarádů z mnoha našich cest po Route 66.
V oficiálním programu jsme tradičně zhodnotili naše loňské aktivity, zveřejněn byl i program roku letošního. Bude se opět na co těšit – čekají nás nové výjezdy do Ameriky, a to nejen do té severní, v plánu jsou i další zajímavé akce, jichž se naše rouťácká asociace zúčastní, nebo je sama bude pořádat.
V závěru oficiální části byl slavnostně oznámen držitel Ceny České asociace Route 66 za rok 2018. Stal se jím náš velký kamarád, milovník Route 66 Karel Pokorný, řečený Charlie. Oceněn byl za své aktivity při organizování přejezdů evropských silnic s číslem 66 a za posilování sounáležitosti uvnitř rouťácké komunity. Srdečně blahopřejeme!
Neoficiální část večera se pak odehrála už zcela v režii fenomenálního brazilského kytaristy, rockera a performera Gleisona Tulia, který na sraz přiletěl na exkluzivní pozvání naší asociace. Jeho show byla naprosto strhující a my můžeme jen doufat, že se s ním budeme mít možnost setkat i někdy příště.