Dokonáno, dobojováno – a splněno! Routka je naše!
Přehled aktuálních akcí
6.8.
-
7.8.
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL ROUTE 66 2021

Největší festival Route 66 v Evropě opět ve Zlíně!
ZLÍN  14|15 BAŤŮV INSTITUT
VSTUP ZDARMA!
Více informací na WWW.ROUTE66FESTIVAL.EU.

Dokonáno, dobojováno – a splněno! Routka je naše!05.10.2019

Dokonáno, dobojováno – a splněno!
To jsme si mohli říci dnes přesně ve 14.33 na pláži v Santa Monice, když jsme již po čtyřiadvacáté stanuli na samém konci nejslavnější silnice světa – americké Route 66.

Sedmnáct báječných dní na šestašedesátce uběhlo jako ta pověstná voda. Moc jsme toho za tu dobu viděli, prožili, se spoustou zajímavých lidí se potkali a celkově se dobře měli. Teď nastává ten pravý čas na utřídění zážitků, fotek, kilometrů videozáznamu a na příjemné vzpomínání. No a z bohaté osobní zkušenosti mohu s největší možnou jistotou předpovědět, že naprostá většina posádky začne velmi brzy zvolna uvažovat o možném návratu. Protože – jak sami asi dobře víte: JEDNA JÍZDA NESTAČÍ!

Co se týká našich cestovních plánů, tak v březnu nás opět po roce čeká VELKÝ MOTORISTICKÝ PŘEJEZD BRAZÍLIE, protože letošní premiérová jízda byla naprostá pecka.
No a v květnu, to bude JUBILEJNÍ DVACÁTÁ PÁTÁ CESTA PO ROUTE 66 SE SPECIÁLNÍM PROGRAMEM. Nechte se překvapit – celá routka se už na nás chystá!

Mějte se krásně a sledujte pravidelně naše aktivity. Děkujeme vám za pozornost a za komentáře.

P.S. Pozor, naše cesta ještě úplně nekončí! Zítra se vydáváme na třídenní bonusový výlet do San Francisca po pobřežní výhlídkové Highway 1. Se souhrnným zpravodajstvím se vám ozveme právě za 3 dny.