Dokonáno, dobojováno – a splněno! Routka je naše!
Přehled aktuálních akcí
12.2.
BESEDA O ROUTE 66

ZLÍN  14|15 BAŤŮV INSTITUT
Beseda o Route 66 s prezidentem České asociace Route 66 Zdeňkem Juráskem.

20.3.
-
6.4.
BRAZÍLIE 2020! - VELKÁ MOTORKÁŘSKÁ JÍZDA

Po obrovském úspěchu premiérové motoristické expedice po exotické Brazílii jsme se rozhodli tento velký cestovatelský zážitek zopakovat i v březnu 2020. Celá "motorkářská" kapacita byla naplněna prakticky okamžitě, nicméně veřejnosti můžeme nabídnout dvě úplně poslední místa v samostatném autě.

30.4.
-
17.5.
SPECIÁLNÍ JUBILEJNÍ 25. VELKÁ JÍZDA PO ROUTE 66 !!!

Jubilejní 25. přejezd nejslavnější silnice světa s Českou asociací Route 66 z Chicaga do Los Angeles. Speciální jízda s aktivním přispěním známých osobností a asociací Route 66 v USA!!! OBSAZENO!

Dokonáno, dobojováno – a splněno! Routka je naše!05.10.2019

Dokonáno, dobojováno – a splněno!
To jsme si mohli říci dnes přesně ve 14.33 na pláži v Santa Monice, když jsme již po čtyřiadvacáté stanuli na samém konci nejslavnější silnice světa – americké Route 66.

Sedmnáct báječných dní na šestašedesátce uběhlo jako ta pověstná voda. Moc jsme toho za tu dobu viděli, prožili, se spoustou zajímavých lidí se potkali a celkově se dobře měli. Teď nastává ten pravý čas na utřídění zážitků, fotek, kilometrů videozáznamu a na příjemné vzpomínání. No a z bohaté osobní zkušenosti mohu s největší možnou jistotou předpovědět, že naprostá většina posádky začne velmi brzy zvolna uvažovat o možném návratu. Protože – jak sami asi dobře víte: JEDNA JÍZDA NESTAČÍ!

Co se týká našich cestovních plánů, tak v březnu nás opět po roce čeká VELKÝ MOTORISTICKÝ PŘEJEZD BRAZÍLIE, protože letošní premiérová jízda byla naprostá pecka.
No a v květnu, to bude JUBILEJNÍ DVACÁTÁ PÁTÁ CESTA PO ROUTE 66 SE SPECIÁLNÍM PROGRAMEM. Nechte se překvapit – celá routka se už na nás chystá!

Mějte se krásně a sledujte pravidelně naše aktivity. Děkujeme vám za pozornost a za komentáře.

P.S. Pozor, naše cesta ještě úplně nekončí! Zítra se vydáváme na třídenní bonusový výlet do San Francisca po pobřežní výhlídkové Highway 1. Se souhrnným zpravodajstvím se vám ozveme právě za 3 dny.