Opravdu není nad krásný závěr cesty!
Přehled aktuálních akcí
12.2.
BESEDA O ROUTE 66

ZLÍN  14|15 BAŤŮV INSTITUT
Beseda o Route 66 s prezidentem České asociace Route 66 Zdeňkem Juráskem.

20.3.
-
6.4.
BRAZÍLIE 2020! - VELKÁ MOTORKÁŘSKÁ JÍZDA

Po obrovském úspěchu premiérové motoristické expedice po exotické Brazílii jsme se rozhodli tento velký cestovatelský zážitek zopakovat i v březnu 2020. Celá "motorkářská" kapacita byla naplněna prakticky okamžitě, nicméně veřejnosti můžeme nabídnout dvě úplně poslední místa v samostatném autě.

30.4.
-
17.5.
SPECIÁLNÍ JUBILEJNÍ 25. VELKÁ JÍZDA PO ROUTE 66 !!!

Jubilejní 25. přejezd nejslavnější silnice světa s Českou asociací Route 66 z Chicaga do Los Angeles. Speciální jízda s aktivním přispěním známých osobností a asociací Route 66 v USA!!! OBSAZENO!

Opravdu není nad krásný závěr cesty!08.10.2019

Opravdu není nad krásný závěr velké cesty po Route 66. Náš bonusový výlet po Highway 1 z Los Angeles do San Francisca zářil velkou pohodou. Nikam jsme nespěchali, neboť zde spěchat nelze. Jen tak je možno vychutnat to, co pobřeží Kalifornie nabízí.
Počasí nám bylo mimořádně příznivě nakloněno, a tak konečně došlo i na koupání v oceánu. A most Golden Gate dnes předváděl velkou mlžnou show, během niž opakovaně po několika sekundách mizel a opět se objevoval.

Zítra se z dvacáté čtvrté výpravy České asociace Route 66 vracíme domů do té naší české reality. Ale díky parádním vzpomínkám na Ameriku hned jen tak nepropadneme špatným náladám a podzimním depresím J.
A na jaře opět ahoj na cestě s Českou asociací Route 66 s jubilejním číslem 25!