VELKÉ LETNÍ SETKÁNÍ ROUŤÁKŮ
Přehled aktuálních akcí
6.8.
-
7.8.
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL ROUTE 66 2021

Největší festival Route 66 v Evropě opět ve Zlíně!
ZLÍN  14|15 BAŤŮV INSTITUT
VSTUP ZDARMA!
Více informací na WWW.ROUTE66FESTIVAL.EU.

VELKÉ LETNÍ SETKÁNÍ ROUŤÁKŮ16.07.2020

Vážení přátelé a fanoušci České asociace Route 66!
  
velmi nás mrzí, že jsme z důvodu pandemie koronaviru byli nuceni přesunout dlouho očekávaný Mezinárodní festival Route 66 na příští léto.
Abyste však nebyli příliš zklamaní, rozhodli jsme se ve stejném původním termínu – tedy od 7. do 8 srpna - svolat neoficiální setkání českých a slovenských rouťáků, a to na speciální a stylové místo – do areálu Restaurace Route 66 v Čechách u Přerova.
K dispozici budou všechny vnitřní i vnější prostory, na jídelním lístku vybrané speciality americké a české kuchyně a k tomu lahodné, dobře vychlazené pivo.

A teď vás ve stručnosti seznámíme s programem:
V pátek vystoupí vynikající brazilský kytarista a zpěvák GLEISON TULIO ve speciálním živém koncertu z rodné Brazílie! Díky převratným technickým možnostem budeme moci jeho neskutečnou show sledovat v přímém přenosu! V rámci večera zazpívá též zpěvačka (a rouťačka!) PETRA ZINDLER.
Hvezdou sobotního večera se po zásluze stane MATĚJ PTASZEK, virtuózní hráč na foukací harmoniku, který představí svůj skvělý BLUES BAND.
Po oba dny bude přímo z místa konání ze svého nového mobilního studia vysílat RADIO 66, které hraje tu nejlepší americkou muziku pro všechny vaše cesty.
K tanci vás vyzve DJ RUDKOMAJK, k vidění (a k ochutnání samozřejmě) bude barmanská show s míchanými nápoji v podání skupiny Barmani Zlín.


Místa k přespání a stanování jsou zajištěna, vstupné je dobrovolné! A praktické upozornění: V restauraci Route 66 lze platit pouze v hotovosti.

Na neoficiální setkání českých a slovenských rouťáků společně zve Česká asociace Route 66 a Restaurace Route 66.

7. – 8. srpna v Restauraci Route 66 v Čechách u Přerova. 

GET YOUR KICKS ON ROUTE 66!

Zdeněk Jurásek
Česká asociace Route 66