Těšte se na další Colorado!
Přehled aktuálních akcí
14.2.
-
21.2.
KARNEVAL V RIU 2024 - obsazeno

Týdenní exkluzivní program v Riu, výlet lodí na Costa Verde a především nezapomenutelný zážitek v karnevalové VIP zóně s občerstvením all inclusive a tím nejatraktivnějším výhledem na karnevalový průvod.

2.5.
-
21.5.
VELKÁ MOTORISTICKÁ JÍZDA PO ROUTE 66

Už od roku 2008 každoročně projíždíme nejslavnější silnici světa Route 66 - a rok 2024 nevyjímaje :). I s třídenním bonusem do San Francisca!
CHICAGO - LOS ANGELES - SAN FRANCISCO.

Těšte se na další Colorado!17.09.2022

Ve výšce 4.302 metry nad mořem symbolicky skončila premiéra naší rouťácké jízdy Coloradem. Dobře bylo, fakt moc, to zcela jiště dokumentují fotografie z uplynulých deseti dnů.
Pikes Peak, tento skutečný a uznávaný vrchol Ameriky, nám ukázal dnes svoji mírnou a velmi vlídnou tvář. I ti, kteří se oblékli jen letně, nemuseli klepat kosu, i když v takové výšce o nějakém parnu přirozeně nemohla být řeč, to se rozumí ????
Zítra se vracíme domů s pocitem krásně prožitých deseti dnů a litujeme jen, že vše tak nějak brzo skončilo - ale to u krásných věcí takhle prostě je.
Na závěr bych chtěl vyjádřit naději, že se - i přes náš trvalý a pevný vztah k nejslavnější silnici světa Route 66 - nevidíme v Coloradu naposled. Další termín - v září 2023 - je totiž už zarezervován!
Těšte se!