Těšte se na další Colorado!
Přehled aktuálních akcí
17.3.
-
3.4.
POPULÁRNÍ MOTORISTICKÁ JÍZDA EXOTICKOU BRAZÍLIÍ!!!

Každoročně se vydáváme do Brazílie, plné exotiky, pohody, fantastických cest, skvělého jídla a pití.
Z Ria de Janeira až k vodopádům Iguacu!!!

4.5.
-
21.5.
VELKÁ JARNÍ JÍZDA PO ROUTE 66!!!

Dvacátá sedmá jízda americkou ROUTE 66 s Českou asociací Route 66. I tentokrát projedeme CELOU TRASU nejslavnější silnice světa z Chicaga do Los Angeles. Seznámíme vás s americkou legendou míli po míli a k tomu přidáme několik úžasných výletů na atraktivní místa: muzeum Harley-Davidson Milwaukee, Monument Valley, Grand Canyon, Las Vegas, Údolí smrti...
K tomu navíc (volitelně) jízda po scénické pobřežní Highway No.1 z Los Angeles do San Francisca.
Splňte si svůj životní sen!

26.5.
-
10.6.
VELKÁ ROCK N' ROLLOVÁ JÍZDA PO ROUTE 66 S RADIEM BEAT

Po velkém americkém narozeninovém mejdanu Honzy Hamerníka pro vás v květnu pořádáme další exkluzivní výlet na slavnou ROUTE 66, tentokrát s rokenrolovou tématikou!
A pozor! Nejenže projedeme CELOU trasu slavné americké šestašedesátky z Los Angeles až do Chicaga, po cestě se tentokrát zastavíme i v Las Vegas na koncert Carlose Santany, navštívíme Centrum Boba Dylana v Tulse, Muzeum rock n’ rollu u Chicaga a další hudebně významná místa.
Pod odborným vedením České asociace Route 66 opět nastartujeme motorky a kabriolety a zažijeme nádherný rockový mazec na území osmi států U.S.A.
SANTANA – ROUTE 66 – ROCK N’ ROLL! Od 26. května do 10. června 2023! Zážitek na celý život.
Informace o možnosti zúčastnit se této mimořádné jízdy žádejte na kontaktech České asociace Route 66 na www.r66.cz/kontakt/.
Důležité upozornění: Rokenrolová jízda po Route 66 je přednostně určena posluchačům a fanouškům Radia Beat. Takže pokud jste byli letos hodní, můžete si poukaz klidně nadělit pod stromeček :).

Těšte se na další Colorado!17.09.2022

Ve výšce 4.302 metry nad mořem symbolicky skončila premiéra naší rouťácké jízdy Coloradem. Dobře bylo, fakt moc, to zcela jiště dokumentují fotografie z uplynulých deseti dnů.
Pikes Peak, tento skutečný a uznávaný vrchol Ameriky, nám ukázal dnes svoji mírnou a velmi vlídnou tvář. I ti, kteří se oblékli jen letně, nemuseli klepat kosu, i když v takové výšce o nějakém parnu přirozeně nemohla být řeč, to se rozumí ????
Zítra se vracíme domů s pocitem krásně prožitých deseti dnů a litujeme jen, že vše tak nějak brzo skončilo - ale to u krásných věcí takhle prostě je.
Na závěr bych chtěl vyjádřit naději, že se - i přes náš trvalý a pevný vztah k nejslavnější silnici světa Route 66 - nevidíme v Coloradu naposled. Další termín - v září 2023 - je totiž už zarezervován!
Těšte se!