Přehled aktuálních akcí
17.3.
-
3.4.
POPULÁRNÍ MOTORISTICKÁ JÍZDA EXOTICKOU BRAZÍLIÍ - OBSAZENO!

Každoročně se vydáváme do Brazílie, plné exotiky, pohody, fantastických cest, skvělého jídla a pití.
Z Ria de Janeira až k vodopádům Iguacu!!!

4.5.
-
21.5.
VELKÁ JARNÍ JÍZDA PO ROUTE 66 - OBSAZENO!!!

Dvacátá sedmá jízda americkou ROUTE 66 s Českou asociací Route 66. I tentokrát projedeme CELOU TRASU nejslavnější silnice světa z Chicaga do Los Angeles. Seznámíme vás s americkou legendou míli po míli a k tomu přidáme několik úžasných výletů na atraktivní místa: muzeum Harley-Davidson Milwaukee, Monument Valley, Grand Canyon, Las Vegas, Údolí smrti...
K tomu navíc (volitelně) jízda po scénické pobřežní Highway No.1 z Los Angeles do San Francisca.
Splňte si svůj životní sen!

26.5.
-
10.6.
VELKÁ ROCK N' ROLLOVÁ JÍZDA PO ROUTE 66 S RADIEM BEAT

Po velkém americkém narozeninovém mejdanu Honzy Hamerníka pro vás v květnu pořádáme další exkluzivní výlet na slavnou ROUTE 66, tentokrát s rokenrolovou tématikou!
A pozor! Nejenže projedeme CELOU trasu slavné americké šestašedesátky z Los Angeles až do Chicaga, po cestě se tentokrát zastavíme i v Las Vegas na koncert Carlose Santany, navštívíme Centrum Boba Dylana v Tulse, Muzeum rock n’ rollu u Chicaga a další hudebně významná místa.
Pod odborným vedením České asociace Route 66 opět nastartujeme motorky a kabriolety a zažijeme nádherný rockový mazec na území osmi států U.S.A.
SANTANA – ROUTE 66 – ROCK N’ ROLL! Od 26. května do 10. června 2023! Zážitek na celý život.
Informace o možnosti zúčastnit se této mimořádné jízdy žádejte na kontaktech České asociace Route 66 na www.r66.cz/kontakt/.

česká asociace route 66 - czech route 66 association

Česká asociace Route 66 je občanské sdružení, jehož cílem je sdružovat fanoušky a příznivce legendární americké silnice Route 66, poskytovat informace a rady všem, kteří mají zájem cestovat po Route 66, šířit pojem a popularitu Route 66 mezi širokou veřejností, provozovat oficiální české internetové stránky www.r66.cz a spolupracovat s asociacemi a federacemi Route 66 v U.S.A. a jiných zemích.

Sídlo asociace

Na kopci 5350
760 01 Zlín
Česká republika

stanovy asociace

Staňte se členy České asociace Route 66

Členem České asociace Route 66 (dále CAR66) se můžete stát, pokud souhlasíte se stanovami a cíli asociace. Pro získání členství je třeba vyplnit přihláškový formulář (viz níže) a zaplatit členský příspěvek. Po vyplnění a odeslání formuláře obdržíte potvrzení na vaši e-mailovou adresu a evidenční číslo Vaší žádosti.

Řádným členem CAR66 se stáváte po zaplacení členského příspěvku na účet České asociace Route 66 číslo 1112341023/3030 (nebo na slovenský účet 4010815279/7500). Poté vám bude zhotoven členský průkaz a originální certifikát člena.

Členský příspěvek slouží k podpoře aktivit CAR66, jako je například poskytování bezplatného informačního servisu, provoz a aktualizace informačních stránek www.r66.cz, vysílání Radia 66 atd. Členské příspěvky se platí jedenkrát za rok, případně jedenkrát za dva roky. 

Členství - 1 rokKč 700,-  (mimo území ČR Kč 800,-) Každý člen obdrží
  • členskou kartu
  • členský certifikát se jménem ve formě originální  tabulky 
Členství - 2 rokyKč 1.300,-  (mimo území ČR Kč 1.500,-) Každý člen obdrží
  • členskou kartu
  • členský certifikát se jménem ve formě originální  tabulky
 

Přihláška nového člena